Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda w górach?Wigilia 2017 pogoda w górach

Wigilia w górach to niezwykle malowniczy czas, a wiele osób właśnie w ten region wybiera się aby spędzić całe święta. Na pewno warto sprawdzić, jaka pogoda na 24 grudnia 2017 zapowiadana jest przez synoptyków u podnóży najpopularniejszych polskich pasm górskich. Zobaczmy więc te dane pogodowe.

Tatry

Zaczynamy od najwyższego pasma w Polsce, czyli od malowniczych Tatr. Synoptycy zapowiadają w tej okolicy na Wigilię w dzień temperaturę wynoszącą około 1 stopnia powyżej zera. odczuwalnie będzie nam się wydawało że jest cieplej, ponieważ będzie się przejaśniało, a zachmurzenie wcale nie okaże się zbyt duże. Nie pojawią się tutaj również opady deszczu, a wieczorna i nocna temperatura powietrza ma obniżać się do maksymalnie -4 stopni Celsjusza.

Bieszczady

Także Bieszczady w okresie świąt będą miały swój niepowtarzalny nastrój. Będzie tu odrobinę cieplej niż w Tatrach, termometry w dzień mają wskazywać 2 stopnie Celsjusza, natomiast wieczorem i nocą temperatura obniży się do -3 stopni Celsjusza. Będzie o region w którym na 24 grudnia ma panować raczej słoneczna aura, a zachmurzenie nie będzie negatywnie odbijało się na ogólnej pogodzie. Do tego również opady deszczu nam nie zagrożą.

Sudety

Zobaczmy także prognozy zapowiadane dla Sudetów, nieco niższego pasma. W tym regionie w dniu 24 grudnia synoptycy zapowiadają na termometrach nawet 3 stopnie na plusie, a wiec pogoda dopisze, szczególnie że cały dzień ma być słoneczny, zachmurzenie nieba okaże się raczej niewielkie. W okolicy Sudetów na pewno nie wystąpią wtedy opady deszczu, a wieczorem i w nocy ma być tu około -2 stopni Celsjusza.

Beskid Żywiecki

Sprawdźmy również prognozy prezentowane dla Beskidu Żywieckiego. Prognozy mówią, że w tej okolicy na Wigilię zrobi się naprawdę ciepło, termometry wskażą nawet do 6 stopni Celsjusza. Ma być pochmurnie ale z przejaśnieniami słońca, do tego całkowicie bez występowania opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy nastąpi obniżenie temperatury do maksymalnie 1 stopnia powyżej zera. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u