Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda w Warszawie?Pogoda na Wigilię 2017 w Warszawie

Warszawa jako centralnie położona stolica naszego kraju jest bardzo dobrą reprezentacją pogody dla całego obszaru Polski. Obecne mamy jednak łatwy dostęp do prognoz na konkretne dni dla określonych miast, dlatego jeśli ktoś chce poznać jaka pogoda ma panować w kraju, może sprawdzać te prognozy. Poniżej przedstawiam obszar centralnej Polski, dokładniej Warszawę na 24 grudnia 2017 roku.

Warto poznać prognozy na Wigilię w Warszawie, szczególnie jeśli na 24 grudnia wybieramy się do tego pięknego miasta. Może będziemy tu tylko przejazdem, może mamy rodzinę w okolicy lub wybieramy się w celu coraz częstszej turystyki świątecznej. Nie ma to znaczenia, ważne aby znać prognozy bez względu na to, w jakim celu przybywamy do polskiej stolicy. Nie dajmy się zaskoczyć pogodzie.

Zastanawiamy się więc, jaka prognoza pokaże prawdziwe dane o pogodzie na 24 grudnia w stolicy, szczególnie że danych pogodowych na ten temat w sieci jest bardzo dużo. Wystarczy sięgnąć do poniższych danych. Okazuje się, że synoptycy w stolicy naszego kraju na dzień 24 grudnia zapowiadają około 5 stopni powyżej zera. Będzie to najwyższa temperatura tego dnia, która zacznie się stopniowo obniżać wieczorem oraz w nocy, jednak nie będzie przymrozka, spodziewajmy się w nocy 1 stopnia na plusie. Sama Wigilia minie nam pod znakiem bardzo ładnej pogody, a wszystko dzięki pogodnemu niebu, na którym często tego dnia zagości słońce. Jeśli chodzi o zachmurzenie to będzie ono naprawdę niewielkie. W Warszawie na 24 grudnia nie są też zapowiadane opady deszczu, co stanowi powód do zadowolenia – przynajmniej nie trzeba będzie zabierać ze sobą parasolki przy każdym wyjściu z domu. Oczywiście sama temperatura będzie zbyt wysoka na to, aby 24 grudnia w stolicy Polski pojawił się śnieg. Samo otoczenie Warszawy i dekoracja starego miasta na pewno nam to zrekompensują. Na przystrojonych ulicach nawet bez śniegu i mrozu będzie się dało poczuć magiczną atmosferę świąt.

 

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u