Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda w Krakowie?Wigilia 2017 pogoda w Krakowie

Gród Kraka to miasto niezwykle popularne w okresie świąt. Boże Narodzenie przyciąga tutaj turystów, nie tylko z kraju ale i zza granicy. Na ulicach panuje wtedy świąteczny nastrój, wszędzie widać choinkowe ozdoby, czuć zapach choinki i ogółem atmosfera jest bardzo świąteczna. Jeśli tylko wybierasz się z jakiegoś powodu właśnie do Krakowa, warto abyś wiedział co w tej okolicy ma przynosić pogoda zapowiadana na 24 grudnia.

24 grudnia, czyli w Wigilię nie mamy dnia wolnego od pracy, jednak zazwyczaj wszystkie instytucje są czynne znacznie krócej niż w normalny dzień. Wszystko po to, abyśmy zdążyli ze świątecznymi przygotowaniami do wieczornej kolacji. Na pewno nie można pozwolić na to, aby nasze plany na Wigilię zostały pokrzyżowane przez pogodę. Z tego powodu warto już teraz sprawdzić, jaka pogoda na 24 grudnia zapowiadana jest w Krakowie i najbliższej okolicy tego miasta.

Synoptycy zapowiadają, że Wigilia w Krakowie ma być ciepła i całkiem przyjemna, a pogoda nie zaskoczy nas niczym niespodziewanym. W dzień termometry mają tutaj wskazywać do 5 stopni powyżej zera. Aura będzie przyjemna nie tylko z racji wysokiej temperatury powietrza, ale również z powodu licznych promieni słońca, jakie tego dnia wyjrzą na niebo. Zachmurzenie będzie bardzo niewielkie i nie powinno wspomnianego słońca nam przysłaniać. Oczywiście ciepłe promyki sprawią, że odczuwalna temperatura pewnie przekroczy wspomniane 5 stopni Celsjusza. Jedynie w nocy będzie chłodniej, ale też nie ma się co obawiać gwałtownego spadku temperatury, ponieważ synoptycy zapowiadają około 1 stopnia na plusie.

Na koniec warto dodać, że w Krakowie w dzień ani w nocy 24 grudnia synoptycy nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu – dla nas to bardzo dobra wieść. Będzie przyjemnie, ale na pewno za ciepło na opady śniegu. Bez białego puchu obejdziemy się jednak bez problemu, szczególnie że całe miasto na Wigilie będzie pięknie przystrojone i wzbudzi w nas świąteczny nastrój. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u