Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda nad morzem?Wigilia 2017 pogoda nad morzem

Jaką pogodę przyniosą nam nadmorskie kurorty podczas 24 grudnia? Wiele osób o to pyta, na szczęście prognozy są już dostępne i można je łatwo sprawdzić. W końcu turyści coraz częściej na okres świąt wybierają się właśnie nad morze, gdzie o tej porze roku plażę są wyjątkowo malownicze, a powietrze przepełnia dobroczynny dla naszego zdrowia jod.

Kołobrzeg

Zaczynamy od Kołobrzegu, jednego z popularniejszych polskich miast nad morzem. W tej okolicy na 24 grudnia w ciągu dnia synoptycy zapowiadają około 7 stopni Celsjusza, a to naprawdę dużo. Dzień będzie jednak pochmurny i całkowicie bez przejaśnień słońca, natomiast opady deszczu tez będą się przelotnie pojawiały, nieco pogarszając odczuwalną aurę. Wieczorem oraz w nocy czeka nas spadek temperatury do 3 stopni Celsjusza.

Gdańsk

W Gdańsku na 24 grudnia pogoda ma okazać się dla nas nieco bardziej przyjazna, na termometrach pojawi się wtedy 5 stopni na plusie, jednak cały dzień ma być pochmurny i bez słońca na niebie. Na szczęście przy takiej pogodzie nie są zapowiadane opady deszczu. Wieczorem oraz w nocy temperatura obniży się do około 2 stopni na plusie.

Świnoujście

Świnoujście jest najbardziej na zachód wysuniętym nadmorskim polskim kurortem. Na 24 grudnia synoptycy zapowiadają tu temperaturę powietrza wynoszącą nawet do 8 stopni ciepła! Dzień będzie jednak pochmurny i całkiem bez przejaśnień, mimo tego temperatura będzie imponująca. Niestety, spodziewajmy się tutaj niewielkich opadów deszczu i około 3 stopni Celsjusza w nocy.

Krynica Morska

Na koniec zobaczmy prognozy zapowiadane dla Krynicy Morskiej. W tym kurorcie na 24 grudnia w dzień spodziewajmy się temperatury powietrza wynoszącej około 5 stopni na plusie, a wieczorem oraz w nocy nastąpi spadek temperatury do 1 stopnia na plusie. Dzień ma być tutaj całkowicie pochmurny i nie pojawią się na pewno przejaśnienia słońca. Całe szczęście, że opady deszczu na Wigilię w Krynicy Morskiej nie są zapowiadane.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u