Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wielkanoc 2018 pogoda?Wielkanoc 2018 pogoda

Wielkanoc to jedne z ważniejszych świąt katolickich, dlatego sprawdzenie prognozy pogody na ten czas jest bardzo ważne, w końcu podróżujemy wtedy do rodziny i oczywiście wybieramy się do kościołów. Nikt nie chce tego robić gdy pogoda nie dopisze, dlatego zobaczmy co synoptycy mówią o pogodzie na Wielkanoc, przypadającej w 2018 roku na 1 oraz na 2 dzień kwietnia.

Pogoda na 1 kwietnia

W tym roku data Wielkanocy zbiegła się z Prima Aprilisem, jednak to nic, ponieważ ten dzień bierzemy całkiem na poważnie i takie są również prognozy. Synoptycy w ciągu dnia na 1 kwietnia zapowiadają temperaturę dochodzącą nawet do 9 stopni ciepła w dzień, chociaż będzie to zależało od regionu kraju, dlatego warto sprawdzać prognozy dla poszczególnych, interesujących nas części kraju. Pogoda mimo stosunkowo wysokiej temperatury powietrza nie będzie nas jednak rozpieszczać, prawdopodobnie w całej Polsce pojawi się wtedy zachmurzenie, które może pokryć nawet całe niebo i przez to nie pojawią się przejaśnienia. Bardzo możliwe jest również występowanie 1 kwietnia przelotnych, na szczęście niezbyt silnych opadów deszczu. Wieczór i noc ma przynosić natomiast do 4 stopni powyżej zera.

Pogoda na 2 kwietnia

Oczywiście trzeba również sprawdzić prognozy pogody, jakie synoptycy mają dla nas na wielkanocny poniedziałek. Na szczęści tego dnia aura za oknami znacząco się poprawi i przyniesie też zmianę humorów – w dzień na termometrach możliwe będzie zobaczenie nawet do 10 stopni na plusie, do tego warto dodać przejaśnienia słońca przez co odczuwalnie temperatura może się wydawać jeszcze wyższa. Całe szczęście, że pogody nie zepsują nam również opady deszczu – nie są one tego dnia w ogóle zapowiadane, cały dzień ma być pogodny i bez żadnych deszczowych chmur. Co jeszcze warto powiedzieć o pogodzie na 2 kwietnia? Na pewno warto sprawdzić, ile stopni szykuje nam się w nocy – synoptycy zapowiadają, że będzie wtedy około 2 stopni powyżej zera.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u