Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Sylwester 2017 pogoda?Sylwester 2017 pogoda

Sylwester jest jednym z ważniejszych wieczorów roku, dlatego trzeba sprawdzić wcześniej jaka pogoda jest wtedy zapowiadana w całym kraju. W końcu jedni będą się bawić w swoich domach, inni udadzą się na imprezy w knajpach, jeszcze inni odwiedzą imprezy plenerowe. Szczególnie dla tych ostatnich będzie ważna kwestia poznania aktualnej pogody an ostatni dzień i wieczór grudnia 2017.

Południe kraju

Zaczynamy od przedstawienia prognoz na Sylwestra na południu naszego kraju. W tej części Polski synoptycy zapowiadają temperaturę powietrza, która ma wynosić w ciągu dnia 2 stopnie powyżej zera, a do tego pojawi się sporo słonecznej aury i ograniczona ilość zachmurzenia na niebie. W Sylwestra synoptycy w południowej Polsce nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy spadek temperatury może tu sięgać do -3 stopni Celsjusza. Taka aura będzie do wytrzymania, szczególnie że na południu imprez plenerowych nie zabraknie.

Centrum kraju

W centralnej części kraju Sylwester także prezentuje się całkiem przyjemnie. Jeszcze w ciągu dnia na termometrach ma zagościć około 1 stopnia powyżej zera. Odczuwalnie będzie nam się wydawało że jest nieco cieplej, wszystko dzięki słońcu, które przez praktycznie cały dzień ma wyglądać zza chmur. Całe szczęście, że również opady deszczu nie są wtedy zapowiadane i nie musimy zabierać ze sobą parasolki. Najważniejsza jest jednak pogoda na wieczór, a wtedy prognozy mówią o spadku temperatury do -3 stopni Celsjusza.

Północ kraju

Na koniec warto sprawdzić prognozę jaką synoptycy zapowiadają na 31 grudnia na północy Polski. W tym regionie synoptycy zapowiadają w sylwestrowy dzień około 3 stopni powyżej zera, tym samym ma to być najcieplejszy region w Polsce. Będzie słonecznie, a zachmurzenie okaże się niewielkie, bez negatywnego wpływu na aurę. Również opady deszczu nie są na północy kraju zapowiadane. Wieczorem oraz w nocy spadek temperatury powietrza ma wynosić około -2 stopni Celsjusza, co będzie gwarantowało udaną zabawę pod gołym niebem.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u