Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na styczeń 2018 w górach?Pogoda na styczeń 2018 w górach

Zobaczmy kolejne prognozy na styczeń 2018 w górach. Mieliśmy już przedstawione dane dla tatr, Pienin i Sudetów Zachodnich, ale przecież w Polsce innych pasm górskich nie brakuje. Turyści są ciekawi prognoz także dla Bieszczad, Beskidu Śląskiego i Gorców.

Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne to miasteczko położone w Bieszczadach, mające najbardziej rozbudowaną infrastrukturę narciarską na całym Podkarpaciu. Będzie to idealne miejsce na zimowiska, szczególnie że styczeń ma tu przynosić od -4 do 2 stopni Celsjusza w dzień, natomiast wieczory i noce przyniosą spadek temperatury, wynoszącej od -54 do -8 stopni Celsjusza. Będzie stosunkowo słonecznie, ale głównie po 20 dniu miesiąca, wcześniej czeka na nas wiele chmur. Śniegu na pewno nie zabraknie w styczniu, co do tego nie ma wątpliwości.

Wisła

Wisła jest malowniczym miastem leżącym w Beskidzie Śląskim. W styczniu w ciągu dnia synoptycy zapowiadają tu od -3 do 1 stopnia Celsjusza, zachmurzenie będzie dominowało szczególnie od połowy miesiąca po jego koniec, chociaż będziemy mogli doświadczyć słońca. Synoptycy zapowiadają na styczeń przelotne opady przymarzającego deszczu w Wiśle, ale będą dominowały opady śniegu. W końcu na nartach będzie tu można pojeździć właściwie do woli. Najzimniejszym okresem stycznia w Wiśle mają być wieczory i noce, przynoszące temperaturę wynoszącą od -4 do -9 stopni Celsjusza.

Rabka-Zdrój

Rabka –Zdrój leży w nieco niższym polskim paśmie górskim, mianowicie w Gorcach. Tu w zimie również będziemy mieli co robić. Dni przyniosą w styczniu temperaturę sięgającą od -1 do nawet 4 stopni Celsjusza, dlatego problemem mogą okazać się regularne opady śniegu w dzień; w nocy będzie jednak zimno, nawet do -8 stopni Celsjusza, dlatego wtedy opady na pewno będą się pojawiały. W Gorcach w pierwszej połowie miesiąca będzie raczej pochmurnie, rozpogodzi się dopiero po 16 stycznia 2018 roku. Stacje narciarskie w okolicy mimo mniejszego chłodu w styczniu z całą pewnością będą tu działały na pełnych obrotach, a turystów nie zabraknie!

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5