Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na luty 2018?Pogoda na luty 2018

Luty jest najkrótszym miesiącem w roku, nawet kiedy wypada w roku przestępnym. Ten miesiąc szybko mija i jest już ostatnim w pełni zimowym czasem – w marcu nadchodzą roztopy i poprawa pogody, dlatego liczymy że tegoroczny luty minie nam przyjemnie, dając nadzieję na szybkie rozpoczęcie się prawdziwej wiosny. Zobaczmy prognozy na luty 2018, tworzone przez specjalistów w swej dziedzinie.

Początek lutego

Pierwsze lutowe dni miną nam pod znakiem przyjemnej pogody i stosunkowo wysokich temperatur powietrza. Na termometrach w dzień zobaczymy od 1 do -1 stopnia Celsjusza, w nocy będzie odnotowany spadek temperatury maksymalnie do -6 stopni. Noce będą najchłodniejsze, ale dni całkiem przyjemne i ze sporą ilością promieni słońca, które mają stale wyglądać zza chmur. Opady deszczu w niewielkiej ilości prognozowane są jedynie na 2 dzień lutego.

Połowa lutego

Połowa lutego prezentuje się bardzo ciepło, z plusowymi temperaturami, które w dzień będą wynosiły od 0 do 2 stopni Celsjusza. Przymrozki przynajmniej jak na razie staną się przeszłością i bardzo dobrze. Jedynie noce mają być nadal zimne, nawet z -6 stopniami Celsjusza. Mimo wszystko pogoda dopisze, pojawi się nieco słońca, zachmurzenie nie będzie nam psuło humorów ani odczuwalnej aury, lekko padać może jedynie 19 lutego. Wszystko będzie zwiastowało postępującą poprawę pogody! Przymrozki stopniową ulegną osłabieniu, a my będziemy już tylko czekali na wiosnę.

Koniec lutego

Sama końcówka lutego ma być najcieplejszym okresem miesiąca. Po 20 lutym termometry będą wskazywały plusowe temperatury, dochodzące nawet do 5-6 stopni powyżej zera. Końcówka lutego ma być bardzo słoneczna i z niewielkim zachmurzeniem – taka pogoda z całą pewnością przypadnie nam do gustu, szczególnie że synoptycy zapowiadają całkowity brak opadów. Większe zachmurzenie zasnuje niebo jedynie między 20 a 22 lutym i później już tylko 24 lutego. Nadal będzie chłodno wieczorami i w nocy – wtedy spodziewajmy się spadku temperatury nawet do -3 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u