Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Wielkanoc 2018?Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc to czas, na który oczekujemy zawsze z niecierpliwością. Duży wpływ na to w jaki sposób świętujemy ma jednak pogoda – najlepiej, aby dopisała, nie było deszczu, a samo słońce. W tym roku synoptycy już wiedzą co przyniesie pogoda na Wielkanoc, czyli na 1 i 2 kwietnia – najlepiej będzie sięgnąć do tych prognoz, dzięki czemu już teraz poznamy aurę podczas Wielkanocy.

Wielkanoc pod względem temperatury powietrza – zaczynamy od przedstawienia temperatury powietrza, jaka za naszymi oknami pojawi się na okres Wielkanocy w centralnej Polsce. Na 1 kwietnia synoptycy prognozują tutaj około 9 stopni Celsjusza, natomiast dzień później temperatura wzrośnie do około 12 stopni na plusie. Ogółem temperatura będzie więc przyjemna, chociaż zawsze mogło być lepiej. Pamiętajmy jednak, że mogło być też gorzej! Również wieczory i noce będą wtedy przynosiły plusową temperaturę wynoszącą od 1 do 4 stopni Celsjusza, dlatego nie narzekajmy.

Wielkanoc pod względem nasłonecznienia – istotną sprawą okazuje się również ilość słońca, która pojawi się podczas Wielkanocy i odbije się na odczuwalnej temperaturze. Niestety, niedziela będzie całkowicie pochmurna, chmury przykryją wtedy niebo i na przejaśnienia słońca nawet nie ma co liczyć. Całe szczęście, że będzie to przejściowa sytuacja i pogoda zmieni się już 2 kwietnia. Wtedy wiatr przegoni chmury i na niebo na pewno wyjrzy słońce. Synoptycy zapowiadają przejaśnienia przez cały dzień, co odczuwalnie na pewno ociepli aurę za oknami.

Wielkanoc pod względem opadów deszczu – na Wielkanoc wolelibyśmy nie oglądać opadów deszczu, ale w 2018 jest to niestety nieuniknione.Opady deszczu na pewno będą się pojawiały na 1 kwietnia – wtedy ma padać przelotnie, jednak przez cały dzień.Opady nie będą nasilone, jednak skutecznie popsują aurę za oknami. Na szczęście poprawa pogody 2 kwietnia zwiastuje nie tylko ocieplenie, ale również całkowity brak opadów deszczu. Jeden dzień będzie pochmurny i deszczowy, ale na szczęście 2 kwietnia zrekompensuje nam taką pogodę.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5