Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Dzień Zaduszny 2017?Pogoda na Dzień Zaduszny 2017

Warto sprawdzić prognozy, które pojawiają się dla 2 listopada 2017 roku, czyli Dnia Zadusznego. Jest to święto podczas którego wspominamy zmarłych, mające jeszcze pogańskie korzenie. Zostało jednak zaadaptowane przez Chrześcijaństwo i z powodzeniem funkcjonuje wśród naszej pamięci nadal. Jeśli tylko mamy na ten dzień jakieś plany, to pogoda nie może nam ich pokrzyżować! Zawsze można się do niej odpowiednio przygotować. Dzięki prognozom będzie wiadomo jak się w tym dniu ubrać oraz czy mamy ze sobą zabierać parasol.

2 listopada - jaki będzie?

Pogoda w listopadzie często płata nam figle, przynosząc bardzo zmienną aurę, w końcu jest to środek jesieni. Wiadomo jednak, że w 2017 roku na pewno sam początek listopada będzie ciepły i przyjemny, czego nie zawsze doświadczaliśmy w poprzednich latach. Synoptycy zapowiadają wtedy bardzo dobrą pogodę, którą warto wykorzystać, ponieważ ma panować również 2 listopada. Prognozom pogody możemy już ufać, ponieważ od 2 listopada dzieli nas krótki czas i wszystkie pomiary są już dokładne.

Słoneczny?

Owszem, Dzień Zaduszny ma być słoneczny i to praktycznie w całym kraju. Zachmurzenie zapowiadane jest na większą skalę jedynie na północy, dokładniej w rejonach wybrzeża i tam słońce przez cały dzień może się wcale nie pojawiać. W innych regionach na pewno będzie się przebijało przez chmury, których nie będzie zbyt wiele.

Deszczowy?

Tego na pewno nie można powiedzieć! Dzień Zaduszny będzie całkowicie bezdeszczowy! Ani kropla opadów nie jest zapowiadana w żadnym regionie kraju, nawet na północy, gdzie chmur będzie sporo. Pozostaje nam tylko cieszyć się taką pogodą.

Ciepły?

2 listopada na pewno będzie bardzo ciepłym dniem, podczas którego temperatura powietrza może dochodzić nawet do 13 stopni ciepła w dzień i nie powinna spadać poniżej 5 stopni na plusie w nocy. W połączeniu ze sporą dawką słońca i całkowitym brakiem opadów, daje nam to naprawdę ciekawą pogodę. Wykorzystajmy, może już ostatni tak ciepły miesiąc tego roku.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u