Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w górach?Boże Narodzenie pogoda w górach

 Jaka pogoda zapanuje na 25 i 26 dzień grudnia w najpopularniejszych regionach Polski, położonych u podnóży malowniczych górskich pasm? Tego możemy się dowiedzieć z poniższych prognoz, w końcu wiele osób pod sam koniec grudnia wybiera się właśnie w góry, aby odpocząć i miło spędzić czas świąt.

Beskid Żywiecki

Zaczynamy od zaprezentowania prognozy pogody dla malowniczego, ale łagodnego pasma Beskidu Żywieckiego. Na 25 grudnia synoptycy zapowiadają w tej okolicy 6 stopni Celsjusza, do tego słońce i całkowity brak opadów deszczu. Wieczorem oraz nocą ma się pojawiać 1 stopień na plusie. Dzień później pogoda będzie równie udana, prognozy wskazują nawet na 7 stopni ciepła, a do tego 26 grudnia w Beskidzie Żywieckim nadal będzie bardzo pogodny i słoneczny. Istotne opady deszczu na pewno się nie pojawią, a wieczór oraz noc przyniesie 2 stopnie na plusie.

Tatry

Tatry to najwyższe, ale też najpopularniejsze polskie pasmo górskie, gdzie turystów w święta na pewno nie zabraknie. 25 grudnia w ciągu dnia ma tutaj występować około 2 stopni powyżej zera, jednak dzień okaże się pogodny i słoneczny, także bez opadów deszczu. Gorzej będzie 26 grudnia, kiedy to pogoda zacznie się pogarszać, zrobi się pochmurnie, możliwe będą przelotne opady deszczu. Do tego na termometrach zagości 2 stopni Celsjusza. Wieczorami i nocami podczas świąt temperatura w tatrach spadnie nawet do -4 stopni Celsjusza, a drogi na pewno zrobią się bardzo śliskie!

Pieniny

Na koniec zostawiamy prognozy dla Pienin – ten region przyniesie temperaturę wynoszącą 25 grudnia 2 stopnie ciepła, dzień później pojawią się już 3 stopnie na plusie. Pierwszy dzień świat ma być słoneczny, drugiego na niebie pojawi się już tylko gęste zachmurzenie. Całe szczęście, że przy takiej pogodzie na całe Boże Narodzenie w Pieninach nie są prognozowane opady deszczu. Wieczorami oraz nocami w święta na termometrach mają się natomiast pojawiać cały czas -2 stopnie Celsjusza.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5