Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w Zakopanym?Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w Zakopanym

Zakopane to miasto leżące pod Tatrami, do którego przyjeżdża wielu turystów na okres świąt, szczególnie jeśli chcą oni poczuć zimową atmosferę. W całej Polsce 25-26 grudnia mają być ciepłe, dlatego po spadek temperatury i pogodę gwarantującą możliwość jazdy na nartach warto udać się właśnie w góry, a dokładniej do popularnego zimowego kurortu – Zakopanego.

Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie to czas między 25 a 26 grudnia, czasem do tego okresu dolicza się też Wigilię. My skupimy się jednak na pogodzie, jaka zapowiadana jest w Zakopanym na 25 i 26 dzień grudnia, czyli całe święta. Mamy nadzieję na to, że pogoda niczym szczególnym nas nie zaskoczy, a święta miną nam przyjemnie i w rodzinnej atmosferze.

W Zakopanym zawsze jest chłodniej, a już szczególnie w zimie. Ta pora roku trwa tu znacznie dłużej niż choćby an północy czy w centrum, dlatego w grudniu rozpocznie się na dobre. Na 25 grudnia w ciągu dnia synoptycy zapowiadają w Zakopanym temperaturę sięgającą 3 stopni powyżej zera. Dzień będzie pochmurny i nie ma co liczyć na przejaśnienia słońca, gęste chmury całkowicie mają przykryć tego dnia niebo. Możliwe będzie występowanie przelotnych opadów deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem, ponieważ temperatura będzie przecież plusowa. Wieczorem oraz w nocy wszystko będzie przymarzać z powodu spadku temperatury do nawet -5 stopni Celsjusza.

Dzień później, czyli 26 grudnia nie będzie gwałtownego załamania pogody. W Zakopanym w ciągu dnia termometry mają wskazywać około 1 stopnia na plusie. Będzie nadal pochmurnie, ale już nie deszczowo, synoptycy ostrzegają natomiast przed pojawianiem się przelotnych opadów śniegu. Oczywiście śnieg od razu się stopi, ale pogorszy warunki na zakopiańskich drogach. Wieczór oraz noc będzie chłodniejsza, wtedy spadek temperatury może sięgać do -5 stopni Celsjusza. Na pewno na Boże Narodzenie będą funkcjonowały wyciągi narciarskie w okolicy, nawet jeśli będą ośnieżane armatkami.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u