Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jesień 2017 pogoda?Jaka pogoda na Sylwestra 2017?
Sylwester jest wyjątkowym dniem w roku - świętujemy wtedy hucznie w gronie najbliższych nam osób. Warto fajnie spędzić ten czas i mieć świetne wspomnienia, ale jednym z  kluczy do sukcesu jest także pogoda zapowiadana na ten dzień i wieczór - warto sprawdzić, co na ten temat mowią prognozy pogody. Są już dostępne na 31 grudnia 2017!
Warszawa
Zaczynamy od prognozy dla centralnej części kraju, której reprezentacją jest nasza stolica, czyli miasto Warszawa. W tym miejscu pogoda ma szczególne znaczenie z racji jednej z największych imprez terenowych w Polsce. 31 grudnia w dzień synoptycy zapowiadają tutaj 1 stopień na plusie i bardzo dużą ilość słońca. Zachmurzenie ma się pojawiać, ale nie przykryje w 100% nieba. Wieczorem i w nocy zabawa powinna być udana, ponieważ temperatura nie będzie spadała opniżej 3 stopni mrozu.
Kraków
Teraz przejdźmy do prognoz dla Krakowa, gdzie wielu Polaków będzie się równie szampańsko bawiło, z czego znaczna część na krakowskim rynku. W Krakowie w Sylwestra w dzień pojawią się 2 stopnie na plusie, natomiast wieczorem i nocą przygotujmy się na spadek temperatury do -3 stopni Celsjusza. Nie będzie wcale źle, jeśli ciepło się ubierzemy to impreza plenerowa minie nam bez przemarznięcia. Dodatkowo w dzień w Sylwestra w Krakowie ma świecić słońce, co uprzyjemnie nam oczekiwanie na ten wyjątkowy wieczór.
Gdynia
Na koniec przenieśmy się na północne krańce naszego kraju, a dokładniej do nadmorskiej Gdyni. Władze miasta na pewno szykują dla mieszkańców liczne koncerty z udziałem gwiazd. W tym regionie w dzień temperatura powietrza ma dochodzić do 3 stopni na plusie, natomiast w nocy zapowiadany jest lekki przymrozek, maksymalnie sięgający 1 stopnia poniżej zera. Taka aura okaże się bardzo przyjemna, a do tego w dzień ma świecić słońce. Warto również wspomnieć, że w żadnym z opisywanych miast na Sylwestra nie są zapowiadane opady deszczu, co dla każdego bawiącego się pod gołym niebem jest bardzo dobrą wiadomością.
 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u