Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na marzec 2018?Jaka pogoda na marzec 2018 roku?

Marzec jest daleko przed nami, będzie to miesiąc kończący okres zimy. Jeśli jednak mamy prognozy do dyspozycji na ten okres to może warto z nich korzystać? W końcu wiedza na temat aktualnej pogody jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a może tylko pomóc w realizacji planów.

Warto sięgnąć do prognoz przedstawianych dla Warszawy, która z racji swego centralnego położenia jest najlepszą reprezentacją pogody w całym kraju. Synoptycy w ciągu dnia zapowiadają tutaj temperaturę, która wyniesie od 4 do nawet 7 stopni na plusie. Do tego słońce będzie się przebijało zza chmur, dzięki czemu atmosfera okaże się naprawdę udana, szczególnie że także opady deszczu nam nie będą zagrażały. Wieczorami i nocami zrobi się znacznie chłodniej, będzie od -2 do 0 stopni Celsjusza.

Połowa miesiąca w stolicy przyniesie lekkie ocieplenie i ta tendencja już się nie zmieni, w końcu idzie wiosna! W dzień termometry wskażą od 7 do 9 stopni Celsjusza, natomiast wieczory oraz noce mają przynosić od -1do 1 stopnia Celsjusza. Powoli zacznie się robić coraz przyjemniej, będzie to czas roztopów dlatego na ulicach będzie mokro, mimo wszystko słoneczko będzie nam przygrzewać i poprawiać nastrój. Połowa miesiąca prawdopodobnie minie bez oczekiwanych opadów deszczu.

Na zakończenie marca chyba będziemy czekali z utęsknieniem, szczególnie gdy zobaczymy prognozę pogody. Po 20 dniu tego miesiąca w ciągu dnia termometry będą wskazywały od 8 do nawet 12 stopni na plusie! Będzie to naprawdę przyjemna aura, szczególnie gdy dodamy do tego słoneczną pogodę, jedynie z niewielkim zachmurzeniem na niebie. Tylko i wyłącznie na ostatni dzień miesiąca synoptycy zapowiadają opady deszczu, inne dni będą suche i parasolka się nie przyda. Wieczory i noce tego okresu też zrobią się znacznie cieplejsze, synoptycy zapowiadają wtedy od 0 do nawet 3 stopni powyżej zera. Będzie to sam początek kalendarzowej wiosny, dlatego aura będzie do tego w pełni adekwatna.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u