Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na listopad 2017?Pogoda na listopad 2017 roku

Listopad jest najmniej przyjemnym miesiącem całej jesieni. Wszystko za sprawą spadku temperatury, która w tym czasie może już być minusowa i bardzo kapryśnej aury, której nieobce jest mocne zachmurzenie, opady deszczu i wiatr. Wszystko to sprawia że jest to najmniej lubiany przez nas okres, mimo tego do prognoz warto zaglądać. Dzięki temu przygotujemy się na każdą pogodę, jaką listopad nam przyniesie.

Prognozy opracowywane przez synoptyków są już bardzo pewne, ponieważ do listopada wiele nam nie zostało. Można prowadzić już bardzo dokładne pomiary, oparte na żmudnych obserwacjach zjawisk atmosferycznych. Pierwsze listopadowe dni mają być najładniejsze, dlatego koniecznie wykorzystajmy tę pogodę! W dzień na termometrach zapowiadane jest od 9 do 11 stopni Celsjusza i co ważne, większość dni tego okresu ma być pogodna, mocno słoneczna i z ograniczonym zachmurzeniem nieba. Opady deszczu o nasilonym przebiegu pojawią się między 7 a 8 dniem miesiąca, a wieczory i noce przyniosą spadek temperatury powietrza maksymalnie do 3 stopni na plusie.

W połowie miesiąca powoli będzie się robiło już chłodniej, ale na szczęście nie będzie to gwałtowna zmiana. W dzień zapowiadane jest od 6 do 9 stopni powyżej zera, natomiast wieczorami i nocami będzie nie mniej niż 2 stopnie na plusie. Ma być nadal słonecznie, ale na niebo coraz częściej będą wyglądały chmury. Zwiastują one deszcz na pewno 17 dnia miesiąca, inne powinny obejść się bez opadów.

Po 20 dniu miesiąca pogoda nie będzie nas zadowalała, w dzień prognozuje się spadek temperatury powietrza do 3-6 stopni powyżej zera, a wieczorami i nocami pojawią się pierwsze przymrozki, sięgające 1-2 stopnie mrozu. Praktycznie cały czas będzie już pochmurnie i bez słońca na niebie, a opady deszczu pojawią się na pewno ostatniego dnia listopada. Pogoda będzie zwiastowała dalsze ochłodzenie, do którego dojdzie jeszcze w grudniu, jednak przejście do niższych temperatur będzie miało znów bardzo łagodny przebieg.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5