Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na jesień 2017?Jaka pogoda na jesień 2017?

Jaka będzie jesień? Czy przyniesie nam ładną pogodę czy może deszcz i gwałtowny spadek temperatury? Zobaczymy to dzięki najnowszym prognozom pogody. Warto się z nimi już dziś zapoznać, zanim pogoda nas zaskoczy. W końcu już za miesiąc będziemy mieli rozpoczęcie kalendarzowej jesieni i rozpocznie się końcówka września.

To, że nadejdzie jesień nie oznacza od razu gwałtownego spadku temperatury, zakończenie września w Polsce przyniesie jeszcze sporo słońca i temperaturę przekraczającą 20 stopni na plusie. Taka pogoda na pewno będzie nas zadowalała, ale już październik przyniesie obniżenie temperatury. Pierwsze październikowe dni przyniosą jeszcze 17-18 stopni na plusie, później zrobi się od 13-15 stopni ciepła. Na szczęście nadal ma być wtedy słonecznie i pogodnie, zachmurzenie okaże się niewielkie i raczej nie wpłynie negatywnie an aurę. Do końca miesiąca w dzień spodziewajmy się powyżej 11 stopni na plusie i nadal będzie słonecznie, z nieregularnymi opadami deszczu.

Listopad przyniesie już obniżenie temperatury, w dzień będzie od 3 do 10 stopni na plusie, ale trzeba powiedzieć że ma pojawiać się już znacznie mniejsza ilość słońca i coraz częstsze opady deszczu. Niestety, pogoda ulegnie znaczącemu pogorszeniu. Jak na listopad mimo wszystko wcale nie będzie najgorsza, bywało przecież że w tym okresie robiło się bardzo mroźno. Miłe rozczarowanie może nam natomiast przynosić okres grudnia, kiedy słupki rtęci pokażą w zależności od regionu od 1 do nawet 7 stopni na plusie! Zakończenie jesieni okaże się bardzo przyjemne i ciepłe, a później czeka nas już tylko kalendarzowe rozpoczęcie zimy. W końcu w tym okresie moglibyśmy się spodziewać mrozów, a pojawią się one tylko w lekkiej formie w grudniowe noce. Jak widać, jesień zapowiada się ciepło i ze sporą dawką słońca. Trzeba wykorzystać tak ładną pogodę, szczególnie okres zakończenia września i cały październik. Na tak ciepłe dni przyjdzie nam bowiem nieco poczekać, co najmniej do wiosny 2018 roku.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u