Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?

Wszystkich Świętych to jedno z ważniejszych świąt w kalendarzu każdego katolika. Przypada wtedy wspomnienie zmarłych i zgodnie z tradycją, podróżujemy na groby bliskich nam osób. Raz mamy tam bliżej, innym razem dalej – trasy bywają bardzo różne, ale zazwyczaj każdy musi na cmentarz dojechać. Na pewno nikomu nie jest miło marznąć i moknąć na cmentarzu, dlatego wcześniej warto zerknąć do prognoz i wiedzieć, jak przygotować się na panującą wtedy na zewnątrz aurę. Wystarczy kilka minut, by wiedzieć co szykuje nam pogoda na ten dzień.

Zaczynamy od prognoz zapowiadanych przez synoptyków dla północy kraju i dla obszarów wybrzeża. W tym regionie ma być najmniej przyjemnie, ponieważ w dzień pojawi się zaledwie 10 stopni ciepła, a w nocy będzie 5 stopni na plusie. Do tego przez cały dzień ma być pochmurnie, a słońce nie przebije się przez gęstą warstwę chmur. Całe szczęście, że mimo tak mało przyjaznej aury nie pojawią się wtedy opady deszczu. Pamiętajmy jednak, że na północy lubi wiać, dlatego nie zaszkodzi się nieco cieplej ubrać!

Znacznie przyjemniej ma być 1 listopada na południu kraju. W dzień słupki rtęci na termometrach mają tu wskazywać maksymalnie 12 stopni na plusie, ale będzie świeciło słońce i to na pewno odczuwalnie podkręci to atmosferę. Również na południu synoptycy nie ostrzegają przed jakimikolwiek opadami deszczu, bez których szczęśliwie się obejdziemy. Jedynie wieczorem oraz w nocy trzeba się cieplej ubrać, ponieważ termometry będą wskazywały zaledwie 3 stopnie na plusie.

Na koniec pozostaje nam tylko sprawdzić pogodę w centralnej części kraju. W tym regionie prognozowanie pokazuje około 10 stopni na plusie w dzień, ale będzie się na pewno wydawało że jest cieplej. Wszystko za sprawą promieni słońca, które będą wyglądały zza chmur przez cały dzień, do samego zachodu. Również w centrum opady deszczu na Wszystkich Świętych nie są zapowiadane w prognozach.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5