Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Sylwestra 2017?Pogoda na Sylwestra 2017

Prognozy na cały grudzień okazują się dla nas bardzo optymistyczne, dlatego warto sięgnąć do informacji na poszczególne dni. Jedną z ciekawszych dat jest Sylwester 2017, czyli 31 grudnia. Jest to ostatni dzień roku, a świętujemy szczególnie wieczorem, czekając na wybicie północy i nadejście Nowego Roku. Zobaczmy prognozy na ten czas!

Mamy do dyspozycji prognozy pogody, dlatego możemy sprawdzić je dla poszczególnych regionów kraju. Może się bowiem zdarzyć, że aura będzie nieco zmienna, w końcu nasz kraj wcale nie należy do najmniejszych. Na podstawie tych prognoz można zaplanować całego Sylwestra, będziemy wiedzieli jak się wtedy ubrać i czy uda się dobrze bawić pod gołym niebem. Na szczęście prognozy na ten wieczór są dobre.

Zaczynamy od centralnej części Polski. Tu na Sylwestra w dzień zapowiadany jest 1 stopień na plusie, a do tego będzie się pojawiało wiele słońca. Opady deszczu i tym bardziej śniegu nie są zapowiadane. Im bliżej wieczoru tym chłodniej zacznie się robić, jednak spadek temperatury nie przekroczy 3 stopni poniżej zera.

Teraz przenieśmy się na północ kraju, gdzie imprez plenerowych na pewno nie będzie brakowało. Tutaj pogoda na 31 grudnia ma również dopisywać. W ciągu dnia słupki rtęci na termometrach mają wskazywać 3 stopnie na plusie, a do tego pogodzie będzie towarzyszyła spora dawka słońca. Pogoda zapowiada się obiecująco, szczególnie że nie będziemy musieli obawiać się opadów deszczu. Wieczorem i nocą, czyli o porze najbardziej nas interesującej, będzie 1 stopień mrozu.

Aby kompleksowo przedstawić prognozy pogody, trzeba sięgnąć do danych przedstawianych dla południa kraju. W tym regionie pogoda znacząco się nie zmieni, ponieważ w dzień mają być 2 stopnie Celsjusza, a wieczorem oraz podczas sylwestrowej nocy pojawią się maksymalnie 3 stopnie mrozu. Będzie dość pochmurnie, jednak mimo wszystko mają się pojawiać przejaśnienia słońca. Trzeba dodać, że także na południu podczas zabawy sylwestrowej nie spadnie ani jedna kropla deszczu!

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u