Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Dzień Zaduszny 2017 pogoda?Jaka pogoda zapowiadana jest na Dzień Zaduszny 2017?

Dzień Zaduszny zawsze przypada na 2 listopada, jest to wspomnienie zmarłych, łączące się z Wszystkimi Świętymi, odbywającymi się dzień wcześniej. Nie mamy wtedy wolnego od pracy i szkoły, jednak zwykle wieczorami udajemy się na groby bliskich, by zapalić na nich świeczkę. Jaka ma być wtedy pogoda i czy nawet takie wieczorne wyjście nie będzie się wiązało z przemarznięciem lub przemoknięciem? Można to przecież sprawdzić bo prognozy pogody na ten dzień są dawno dostępne.

Pogoda zależy oczywiście od regionu kraju, dlatego warto brać pod uwagę pogodę na Zaduszki w różnych częściach Polski. Mogą tutaj bowiem występować niewielkie wahania temperatury. Dla przykładu, centralna część kraju będzie wtedy odczuwała około 11 stopni na plusie, natomiast wieczorem ochłodzi się do około 5 stopni powyżej zera. Dzień ma być słoneczny i z ograniczonym zachmurzeniem nieba, co na pewno zagwarantuje że wszystkie plany tego dnia nam się udadzą.

Teraz można natomiast sprawdzić południe kraju, gdzie prognozy są równie optymistyczne, zapowiadając w dzień około 13 stopni powyżej zera, a w nocy 4 stopnie na plusie. Również w tej części kraju będzie przyjemnie, ponieważ w dzień słońce będzie często wyglądało zza chmur, a opady deszczu nie są prognozowane. Warto cieszyć się tak ciepłym dniem, ponieważ dalsza część listopada prezentuje się już znacznie gorzej.

Pozostają nam do sprawdzenia już tylko północne krańce Polski. Akurat tutaj większych zmian nie można się spodziewać. Synoptycy zapowiadają w dzień 10 stopni na plusie, w nocy 6 stopni ciepła. Jedyna różnica to taka, że akurat na północy Dzień Zaduszny ma minąć całkowicie bez słońca, trzeba przygotować się na dominujące zachmurzenie. Całe szczęście, że pochmurna aura nie będzie się wiązała z nadejściem opadów deszczu. Ogólnie Zaduszki prezentują się nie najgorzej i to w całej Polsce. Okazuje się, że będą jeszcze cieplejsze niż 1 listopada, co może nas tylko cieszyć.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u