Strona prognoza-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Świętego Mikołaja 2017 pogoda?Świętego Mikołaja 2017 pogoda

Pogoda na Mikołajki od paru sezonów jest bardzo kapryśna. Na pewno większość dorosłych pamięta, że na 6 grudnia było śnieżnie i mroźnie, nie to co podczas obecnych zim. Temperatury powietrza w grudniu były znacznie niższe, ale od paru lat szczególnie mocno zaczynamy odczuwać efekty globalnego ocieplenia, które nie omijają także Polski. Dzieci na pewno z takiej pogody na grudzień nie będą zadowolone, a Św. Mikołaj chyba będzie musiał zmienić środek transportu.

Co z tym grudniem? To pytanie zadają sobie coraz częściej również synoptycy. Okazuje się, że ten miesiąc ma by c wyjątkowo ciepły, będą dni sięgające temperaturą właściwie wiosny. W Mikołajki może nie będzie aż tak ciepło, jednak mimo wszystko okaże się przyjemnie i oczywiście, całkowicie bez opadów śniegu. Białego puchu będzie można szukać jedynie w górach.

Na północy kraju w Mikołajki pojawi się w dzień około 4 stopni Celsjusza, a wieczorem i w nocy nie będzie przymrozka, zobaczymy 1 stopień na plusie. Istotne opady deszczu nie są zapowiadane, a dzień ma prezentować się całkiem przyjemnie i z licznymi przejaśnieniami słońca i niewielkim zachmurzeniem, które nie zepsuje pogody.

Patrząc na prognozy dla południa kraju, wiele osób będzie z nich zadowolonych. Temperatura powietrza ma wynosić w dzień 4 stopni powyżej zera, natomiast spadek temperatury w nocy będzie sięgał 2 stopni na minusie. Będzie słonecznie i z dużą dawką promieni słońca, a do tego całkowicie bez opadów deszczu.

Czy cokolwiek zmieni się w centrum kraju? Z prognoz wynika, że na to się nie zanosi. W centralnej Polsce zobaczymy 6 grudnia w dzień 3 stopnie Celsjusza, wieczorem i w nocy będzie 1 stopień na minusie. Będzie odczuwalnie chłodno, ponieważ mają nam nie towarzyszyć promienie słońca cały dzień na niebie będzie występowało spore zachmurzenie. Na szczęście chmury nie przyniosą opadów deszczu, a niestety na śnieg w tym dniu będzie jeszcze zbyt ciepło.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na Wigilie 2017

Wigilia 2017 - Jaka będzie pogoda w Wigilie 2017? Sprawdź. Więcej

Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie 2017 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Boże Narodzenie 2017. Więcej

Pogoda na styczeń 2018

Styczeń 2018 - Czy styczeń 2018 będzie mroźny? Sprawdź. Więcej

Pogoda na luty 2018

Luty 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na luty 2018. Więcej

Pogoda na marzec 2018

Marzec 2018 - Czeka nas piękny marzec tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 - pogoda Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 - Czy w kwietniu tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym miesiącem.. Więcej

Pogoda na maj 2018

Pogoda na maj 2018 - Czy w maju tego roku faktycznie możemy liczyć na bardzo udaną aurę? ... Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Weekend majowy 2018 według synoptyków w tym roku ma być naprawdę pięknym weekendem.. Więcej

Pogoda na lato 2018:
Lato jest porą roku, kiedy spodziewamy się słonecznej aury i prawie oceanicznego powietrza. Jednak z roku na rok obserwujemy, że latem zdarzają się wybiórczo tygodnie upalne, a zarazem pozbawione opadów i wichur. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

prognoza-meteo na Facebook'u